DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 7:12 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: N kwi 20, 2014 1:00 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Z wielkim żalem piszę ten post. Z powodu zmiany lokalizacji naszej serwerowni musimy migrować z naszą maszyną.
I tutaj zaczyna się problem… Nie mamy możliwości technicznych utrzymać naszego adresu IP.
Tak więc z dniem 1.06.2014 rozpoczynamy proces wyłączania naszych maszyn w serwerowni (stara ciągle tam siedzi też…).
Na chwilę obecną myślę co dalej… Nie zamykamy się na stałe, pytanie tylko czy ktoś chce się dalej w to bawić pod naszą banderą…
Jedną z opcji jest wynajęcie serwera u innego dostawcy (np. pukawka.pl), ale to wiąże się z dużo, dużo większymi opłatami i mniejszą funkcjonalnością… (b3 nie wchodzi w grę na razie).
Czas mamy do 1.06.2014 kiedy to musimy się wynieść.

Domeny które utrzymujemy na s1.delta-serv.pl zostaną czasowo wstrzymane. Forum oczywiście cały czas pracuje.
Lista domen:
B3.delta-serv.pl
Bany.delta-serv.pl
Stats.delta-serv.pl
Serwery.delta-serv.pl

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: N kwi 20, 2014 8:32 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Ja niestety myślę że i tak nie ma co inwestować w dalsze istnienie serwerów , bo nie ma kto na nich grać.
Nawet forum praktycznie juz jest martwe , bo tylko administracja czasem coś popisze w sb albo na priv-dziale.
Co do wynajmu np pukawki , po co jak i tak nie bedzie komu grać , ja juz się wypaliłem i gram w coda raz na rok teraz.
Brak czasu ,i znudzenie się codem robi swoje.
Miałem pisać ze z cod4 nie wyszło , chwile coś się ruszyło i padło (jak zwykle) i z żalem musze napisać ze dalsze ciąganie tego nie ma sensu.
Jestem za tym by zostawic forum jak jest taka możliwość , z sentymentu i mozliwości czasem pogadania.

Trzeba się pogodzic z tym ze Delta wymarła , przez nowsze gry i upływajacy czas.... wkoncu nie mamy po 16 lat już i każdy ma teraz inne sprawy niż granie w cod2 czy cod4. Niestety taka jest prawda.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: N kwi 20, 2014 10:09 pm 
Offline
Admin Forum
Admin Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 04, 2008 12:55 pm
Posty: 425
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 174793
Taka kolej rzeczy niestety. "Nic nie może przecież wiecznie trwać..."

_________________
Administracja Delta-Serv.pl


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Pn kwi 21, 2014 10:15 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 06, 2012 6:45 pm
Posty: 290
Lokalizacja: Zduńska Wola
Gadu-Gadu: 38391766
Niestety muszę się zgodzić z Beerem. Na servie jest max 5 osób, max jedną mapę. A co do forum to ostatnio logowali się tylko Michał, Kamień i ja. Już myślałem że całkiem padło nawet forum. Tylu Adminów co jest na liście a biernych adminów jest max 4.
A co do innych nowych gier to jest ich w hooooj i jeszcze trochę.
Ostatnio wbiłem na server Mag na cod 2 to tam grają starzy gracze z Delty (bardzo dobrze wspominają nasz server).

_________________
Jedni, tacy jak ja, rodzą się idiotami. Inni, a jest ich większość, stają się coraz głupsi z wiekiem
Forrest Gump

Ten, kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka
Andrzej Majewski

jebać, karać, nie wyróżniać.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Pn kwi 21, 2014 11:04 am 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Forum zostanie, to jest pewnie. Szkoda mi obecnie serwera TS...

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Pn kwi 21, 2014 12:33 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Własnie co z tym Ts3 , ludzie tam siedzą co dziennie.
Ja tam często nie przesiaduje , ale paru tam to co dziennie np: robson ,qbek itp.
Musisz się z nimi jako porozumieć , co robic w kwesti tesa.
Mam moze ja przekazac? ze bedzie likwidacja czy coś , chyba ze sam chcesz.
Twoja wola xd.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Pn kwi 21, 2014 12:40 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
GHOST1989 napisał(a):
Własnie co z tym Ts3 , ludzie tam siedzą co dziennie.
Ja tam często nie przesiaduje , ale paru tam to co dziennie np: robson ,qbek itp.
Musisz się z nimi jako porozumieć , co robic w kwesti tesa.
Mam moze ja przekazac? ze bedzie likwidacja czy coś , chyba ze sam chcesz.
Twoja wola xd.

Dzis pojdzie info do tego tematu na Ts3. W sumie bardzo nie ma 'co robic'...

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Wt kwi 22, 2014 10:09 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 05, 2009 6:00 pm
Posty: 407
Gadu-Gadu: 0
Zastanówcie się jak będzie z Ts-em, wiem, że wielu ludzi chciało by, żeby żył ( nie wyłączając mnie). Jeśli będą z tego tytułu ponoszone koszty to po prostu było by trzeba robić zbiórkę. U mnie i z ludźmi ode mnie nie będzie z tym problemu. Nigdy na Delte pieniędzy nie żałowałem ;] Także przemyślcie sprawę. A cała sytuacja ogólnie z deltą jest bardzo smutna dla mnie bo wiele radosnych chwil na niej spędziłem, jako młodszy szczeniak. Ale to nie znaczy że wszyscy mamy zakończyć naszą znajomość

_________________
Zapraszam na stronkę klanu Forrest Team

http://www.forrestteam.dbv.pl/forum/index.php


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Śr kwi 23, 2014 1:31 am 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Śr kwi 23, 2014 1:24 am
Posty: 2
Przyciągnęła mnie tu nostalgia. Nie wiem czy ktokolwiek mnie tu pamięta. Założyłem nowe konto na forum, bo hasło do starego zapomniałem dawno dawno temu. Swego czasu pogrywałem na waszych serwerach CoD2. Wchodząc liczyłem że gametracker pokaże mi stałe 8 osób na serwerze. Nie pokazał. Nie wiem czy to właściwe miejsce na takie ckliwe wspomnienia, ale ten temat był ostatnio ruszany, więc tu piszę. A co do serwera to myślę że żeby był sens jego istnienia, muszą grać na nim ludzie, a z tym jest problem. Szkoda, tyle pięknych wspomnień.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Śr kwi 23, 2014 2:01 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
generalnie utrzymanie naszego adresu po 1 czerwca będzie niemożliwe, więc i tak ts nie będzie miał miejsca bytu ;( Możemy się pobawić w serwer wirtualny a na nim cod4 plus ts, z czasem ew. b3 czy cuś, ale czy będą chętni...
Forum będzie funkcjonować.

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Śr kwi 23, 2014 9:03 pm 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Pn sty 11, 2010 8:51 pm
Posty: 2
Nie wiem czy ktoś mnie pamięta, ale przywołały mnie tu wspomnienia. Pamiętam czasy świetności DeltaServPL , kiedy wiele godzin spędzałam na graniu i rozmowach. Brak czasu stałych graczy sprawił, że serwery były puste. Smutne ale prawdziwe. Chociaż nie grałam to czytałam to co się dzieje na forum. Dobrze gdyby została jakaś możliwość kontaktu (TS, forum) żeby powspominać stare, dobre czasy ;)


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Śr kwi 23, 2014 9:35 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Na chwile obecna zagwarantowac moge tylko forum. Co do reszty zobazymy niebawem, jak to bedzie wygladac.

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Cz kwi 24, 2014 2:02 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
W piątek 25.04.2014 rozpocznę proces zawieszania serwerów COD2, CoD4, CoD5 jak i serwisów z nim powiązanych. ts3 będzie pracować co najmniej do 5 maja. Po tym terminie prawdopodobnie osobiście będę demontować sprzęt z serwerowni, co wiąże się z wyłaczeniem również serwera ts3. Dokładny termin wyłączenia ts3 jak i całej infrastruktury podam z tygodniowym wyprzedzeniem.

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Pt kwi 25, 2014 1:00 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Serwery gier zostały wyłączone.
Większość działów przeniosłem do Archiwum.

A teraz trochę statystyk z forum:

Obrazek

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: 1.06.2014 - DEADLINE migracji.
PostNapisane: Pt kwi 25, 2014 3:12 pm 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Pt kwi 25, 2014 2:55 pm
Posty: 1
Szkoda panie i panowie, że przygoda z Delta Serv PL powoli dobiega do końca. Wydaję się że uzasadnienia Michała mają jak najbardziej sens tzn: nowe gry, starzejąca się platforma Cod 4. Jednak patrząc z innej strony starzy wyjadacze tematu tej gry wiedzą dobrze, że są dużo starsze dinozaury które cieszą się uznaniem i nigdy nie pójdą w zapomnienie jak np.: CS 1.6. Ja zawsze byłem zwolennikiem serii Call of Duty. Podkreślam że przywiązałem się do waszego serwera. Mimo że nie zawsze z wzajemnością (wiem wkurwiałem graczy jak narajany) ale szanuję to, że admini mimo animozji do mnie zawsze byli sprawiedliwi jeżeli chodzi o pilnowanie serwera pod kontem czystości cheaterów. Gram wiele lat osobiście jestem chyba najstarszy z pośród tych co się znamy na serwie. Wiem zatem, że z tą obiektywnością na serwerach naprawdę bywa różnie. Pasuję mi także tzw: grywalność na waszym serwerze a nie mam tu na myśli liczby graczy ale jakość ping, stałość znajomych graczy itp. Z wielkim ubolewaniem czytam wasze posty wynikające z nadchodzącym rozłączeniem serwera i to kurwa mac w dzień dziecka na przekór tym wszystkim urynowym móżdżkom, którzy uważają żem jest nastolatek (to prywatna dygresja do tych którzy wiedzą o co chodzi). Tak w środku jestem bardzo młody ale cóż… Jak się da coś zrobić choć najmniejszego aby serw przeżył do walczcie, ale tak naprawdę a nie jak na serwie podczas gry gdzie was zwykle nie ma. Częściej tam bywam i świecą pustki a adminów już nie zobaczysz. To też temat do przedyskutowania bo coś mi się zdaję, że niektórzy żyją wspomnieniami świetności serwera a to nie wystarczy. Jak odstawicie CoD4 to on i tak sam do was wróci. Osobiście sprzedaję adres waszego Serwa wszystkim których tylko spotkam na innych serwerach jak na Delcie jest cisza!!!! Pozdrawiam przychylnych i tych nie przychylnych administratorów Do zobaczenia w grze mam nadzieję że zleję wam tyłki podczas gry (wiecie czym zleję hahahahahahaha).


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker