DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 7:43 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WAŻNE! Zmiany na serwerze
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 12:02 am 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
jeśli tak, to dobry moment żeby ich zastąpić. Michał co Ty na to?

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: WAŻNE! Zmiany na serwerze
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 7:46 am 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Kamien napisał(a):
No i serwer stoi pusty...

W tym momencie Moh i pes rifle stoją pełne (po 20 osób). PL puste. Na SD jest 10 osób, na pes all 0...

Z tego co zauważyłem, to nasze SD jest jednym z popularniejszych serwerów na ALL.
Według mnie nie ma wzięcia ta tzw. "sieka" na PL. Ludzie grają: ALL/SD, RIFLE/DM, RIFLE/SD i RIFLE/różne tryby.

Dlatego chciałbym podjąć się rozkręcenia serwera typowego rifle, tj.:
    - rifle mod (nie ten co ostatnio - bez semi)
    - dobry nofog+nodust (0 dymu, 0 dźwięków otoczenia)
    - bash mod
    - brak nadów i pistoli (stały)
    - rotacja ta co teraz

Może to być odmienione PL lub nowy serwer. Jeśli byłoby to PL, to wnosiłbym również o zmianę nazwy na "DeltaServ RIFLE". Człowiek który wie czego szuka (Rifle, SD, DM) prędzej wejdzie na serwer z taką nazwą, niż zaryzykuje kolejne ściąganie modów i rozczarowanie.

Większości się pewnie to nie spodoba, bo: "od zawsze była sieka na PL", "co to za PL bez nadów".
Tylko szkoda, że od czasu powstania SD, PL umarło i poza krótkimi okresami rozkwitu nadal stoi puste.
Na konkurencyjnych serwerach rifle grają te same osoby co na SD. W tym momencie nasze serwery się dublują. Na obu ALL, nady, pistole. Jedynie tryby inne. Dlatego podobne serwery nie wypalą, bo jak PL się rozkręcało, to na SD były pustki i na odwrót. Powinniśmy trafiać do różnych gustów. Jeśli ktoś nie lubi nadów - u nas już nie pogra, pistoli - to samo.
Dlatego chciałbym spróbować rozkręcić odmienny serwer - RIFLE.

Mody mogę sam dobrać i sprawdzić, czy będą działały. Co wy na to?



Przychylam się do tego. 17 zamykam sesję to będę razem z Tobą przesiadywać na PL - NOWYM DeltaServ RIFLE. NAzwa zostanie zmieniona.
Podsumowując:
Rifle mod ten co był, tyle że bez semi, no fog i no dust jest już, wyłączmy nady i pistole.
Dobrze mówię tak?

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: WAŻNE! Zmiany na serwerze
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 3:38 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
Moja propozycja modów:


Wszystkie mody testowałem i działają razem także nie powinno być problemów z nimi. W configu nie trzeba nic zmieniać - nie ma dodatkowych komend. Trzeba tylko wyłączyć automaty i nady.
Mam nadzieję, że Michał zgodzisz się na nie. Stary rifle mod był dobry, ale przez opcję półautomatów co chwile były prośby, żeby je włączyć. Poza tym nie działał z nim bash mod. Zaproponowany przeze mnie jest dobry, prosty, a jakby nie pasowały napisy w menu (kolory i treść) to mogę je zmienić.

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: WAŻNE! Zmiany na serwerze
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 5:04 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 05, 2009 6:00 pm
Posty: 407
Gadu-Gadu: 0
Panowie, doskonale wiem co dzieje się na naszym sztandarowym serwerze mimo że nie gram już tyle co kiedyś. Mianowicie chodzi mi o to, że jak wracam z pracy i nic nie robię to postanawiam rozkręcić PL-kę. Dzieje się rzecz następująca: widzę że serwerek stoi pusty, zgarniam od razu kumpla, wbijamy we 2 na serwer, rozpuszczam wici na gg i xfire i czekamy aż ktoś wbije. Zazwyczaj wystarczy 2-3 minuty żeby zobaczyć efekt. Oczywiście przychylam się do zmian które chcecie wprowadzić, ale muszą być rifle a serwer musi trwać !!!! :)

_________________
Zapraszam na stronkę klanu Forrest Team

http://www.forrestteam.dbv.pl/forum/index.php


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: WAŻNE! Zmiany na serwerze
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 5:19 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Kamien napisał(a):
Moja propozycja modów:


Wszystkie mody testowałem i działają razem także nie powinno być problemów z nimi. W configu nie trzeba nic zmieniać - nie ma dodatkowych komend. Trzeba tylko wyłączyć automaty i nady.
Mam nadzieję, że Michał zgodzisz się na nie. Stary rifle mod był dobry, ale przez opcję półautomatów co chwile były prośby, żeby je włączyć. Poza tym nie działał z nim bash mod. Zaproponowany przeze mnie jest dobry, prosty, a jakby nie pasowały napisy w menu (kolory i treść) to mogę je zmienić.


ok, sprawdzam i wrzucam :>

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker