DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So cze 01, 2024 11:03 pm

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:36 pm 
Hmm fakt że jak gram na SD to kogo najczęściej z adminów widzę? Piboya. A uwierz mi, że gram dosyć często na Delcie SD. Heh, zamknij PL a z SD nic się nie zmieni ;) Ten argument jest zupełnie idiotyczny, SD jest popularniejszy, ludzie wolą tam grać, kiedyś były osoby na tym i na tym serwerze, dlaczego nie jest tak teraz? Trzymajcie się PL i go rozkręćcie. Bo teraz to nagle jest 5 adminów na SD bo PL jest puste ;)


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:38 pm 
Offline
04. St Kapral
04. St Kapral
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 07, 2009 11:43 am
Posty: 122
Lokalizacja: Trójmiasto
Gadu-Gadu: 0
Masz rację Kamień, za wyzwisko nie można stracić adma. Ale jak widac trochę się tego uzbierało. Grosz do grosza, a będzie kokosza.

-nick
-kłótnia z Piboy'em
-kick qby "za nic" ("jesteś tu po to aby rozmawiać, czy grać?)
-obraza(aluzja) do qby
-wyzwisko gracza(ss)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Pn lip 26, 2010 11:43 pm przez siubidubicandance, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:42 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
piboy napisał(a):
Kamien napisał(a):
Admin PL jest jednocześnie adminem SD (tak było od początku) i ma takie same prawa...


Chyba najwyzszy czas to zmienic. Jesli o nowych A chodzi. Jak widac nie przynosi to nic dobrego.


Nie prawda, po prostu pierwsi admini czyli Niusek, Ace, Ostry, później też ja, wraz z pojawieniem się SD dostali tam uprawnienia. Dopiero później powstała "ranga" Admin Delta SD i zaczęliśmy to rozróżniać. Pierwszą osobą powołaną do roli admina na tych nowych warunkach został Piboy.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:45 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
piboy napisał(a):
Kamien napisał(a):
Jakoś nigdy na Kakiego nie skarżyli. Jeśli chcecie możecie wypisać tu ich opinie lub dać ss.

Przyczepiłbym się, że ss nie z consoli (jak to zwykle robię), ale wiem jak się to skończy.

Czyli mając ten ss chcecie go wyp... bo daje zły przykład? W takim razie ja też wylecę. Trudno


To moze jak on zostanie to Ja odejde jak na SD maja takie typy sie panoszyc i takie numery robic. Najlepiej caly serw niech sie rozpierdoli bo Kaka zgrywa cwaniaka.


To koniec SD w takim razie, Piboy jeden z pierwszych graczy i w pełni zasłużony admin tego serwera...


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:46 pm 
Gapi napisał(a):
To koniec SD w takim razie, Piboy jeden z pierwszych graczy i w pełni zasłużony admin tego serwera...


Dziekuje Gapi za wsparcie.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:49 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Ja nie jestem za bardzo w temacie tej kłótni, starałem się już tamten temat załagodzić, ale chuja z tego wyszło, bo nabiliście kolejne 4 strony nienawiści.

Poruszanie tematu wkładu w SD i tym podobnych dotyczących SD to grząski grunt bo to Piboy grał tam od samego początku, tak jak Prezes pisał, trzeba było grać, żeby jego wkład zauważyć.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:51 pm 
Offline
04. St Kapral
04. St Kapral
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 07, 2009 11:43 am
Posty: 122
Lokalizacja: Trójmiasto
Gadu-Gadu: 0
Szkoda mi Ciebie Piboy, bo teraz większość wystawia cię do wiatru za sprawą tej kłótni z kakim, zaczęli go bronić, a tobie jakby zapomnieli. Teraz ten zły to ty. A przecież ty i kaki to prawie jak dziadek z wnuczkiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:53 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Jeśli |HA| nie zadziała w jakiś sposób to do jutra wieczora będzie 2x więcej postów na forum niż jest dzisiaj :)

W sumie to mi się coś przypomniało. Gdy Michał wprowadzał możliwość odbanowania każdego z webrcona, miałem wątpliwości bo się stanie gdy wybuchnie konflikt między adminami, którzy mają dostęp do tego rcona... no i już widzę :mbounce:


Ostatnio edytowano Pn lip 26, 2010 11:55 pm przez gapi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:54 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
piboy napisał(a):
Kamien napisał(a):
Powiedz mi co Ty zrobiłeś przed dostaniem admina ;)


Wejdz w gametrackera, popatrz na czas gry i obecnosci na serwerze i pomysl, a moze sama odpowiedz ci sie nasunie.

No właśnie coś nie może się nasunąć... Za czas gry admin? Spójrz na gametrackera PL. Dlaczego Blumss, murzyn, Siubi nie mają adma? Zauważ, że dostając bana miałeś dużo mniej tych minut. To nie argument. Przed otrzymaniem admina się nie wykazywałeś. <~~~ argument obalony według mnie, a jeśli nie:

Zgodnie z twoim twierdzeniem ja bym admina nie miał, bo byłem szarym graczem, który podjął się administrowania nowego serwera (na PL jestem adm od niedawna). Później dołączył Piterek (ten to troszkę pograł na Deltach) itd. Komp mi padł i SD przez długi czas było bez admina i bardzo dobrze, że Ciebie wtedy wybrali, tylko czy w pełni zasłużenie według twojej teorii?

Niesłusznie dostałem admina - wylatuję razem z Kakim, bo teraz za to teraz chcecie go wywalić.

siubidubicandance napisał(a):
Masz rację Kamień, za wyzwisko nie można stracić adma. Ale jak widac trochę się tego uzbierało. Grosz go grosza, a będzie kokosza.

-nick
-kłótnia z Piboy'em
-kick qby "za nic" ("jesteś tu po to aby rozmawiać, czy grać?)
-obraza(aluzja) do qby
-wyzwisko gracza(ss)

I powiedz szczerze: nie pokłóciłeś się nigdy z nikim? Nigdy nikogo nie wyzwałeś?

Mówicie, że mnie się temat nie tyczy, ależ owszem:
- z wami i z Piboyem właśnie się pokłóciłem :P
- kicka niesłusznego przedczoraj dałem Mickeyowi czy jak mu tam
- obrażałem Czornego i kilka dni temu innego gracza
- co prawda Qby nie obraziłem wprost ale podrabiałem jego nick jednocześnie go obrażająć (za to też kick/temp)
- w ostatnim tygodniu zwiększyłem speed i zmienijszyłem grawitację NA SD :yikes:

Nazbierało się, co?
Według mnie w sprawie Kakiego nadal są to błahostki zebrane z połowy jego kadencji ;)

Trzymajmy się tematu Kakiego

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:55 pm 
Gapi napisał(a):
Jeśli |HA| nie zadziała w jakiś sposób to do jutra wieczora będzie 2x więcej postów na forum niż jest dzisiaj :)

W sumie to mi się coś przypomniało. Gdy Michał wprowadzał możliwość odbanowania każdego z webrcona, miałem wątpliwości bo się stanie gdy wybuchnie konflikt między adminami, którzy mają dostęp do tego rcona... no i już widzę :mbounce:


Dlatego Kamien powinien zamknąć temat do czasu aż michał przeczyta to.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:56 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Kamień, ale z tego co wiem, to Blumss, Siubi, murzyn, nigdy nie wykazywali chęci objęcia stanowiska admina.... Blumssa kiedyś chyba anonsowałem ja w dziale admini, a murzyn został wykluczony z powodu przynależności do |PR| :)

Czytam i edytuje post na bieżąco XD

Mickey to mój sąsiad, mieszka 20 m ode mnie i jest czysty, i spoko ziomek :>

Cytuj:
I powiedz szczerze: nie pokłóciłeś się nigdy z nikim? Nigdy nikogo nie wyzwałeś?


No kurwa, każdy się chyba czasami pokłócił :P Michał na pewno nie czyta całej konsoli :D :D :D

Cytuj:
Zgodnie z twoim twierdzeniem ja bym admina nie miał, bo byłem szarym graczem, który podjął się administrowania nowego serwera (na PL jestem adm od niedawna). Później dołączył Piterek (ten to troszkę pograł na Deltach) itd. Komp mi padł i SD przez długi czas było bez admina i bardzo dobrze, że Ciebie wtedy wybrali, tylko czy w pełni zasłużenie według twojej teorii?


Dlaczego szarym graczem? Ty należysz już do starszej rzeszy adminów i nie rozumiem w ogóle po co poruszasz taki temat jak słuszność Twojego adminowania, kiedyś na Deltach było sporo rozmów, na różne tematy, nie tylko ewentualne wkurwienia z powodu zginięcia i bluzgi. Wtedy szarzy byli tylko unknown soldierzy :)


Ostatnio edytowano Wt lip 27, 2010 12:00 am przez gapi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Pn lip 26, 2010 11:59 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
To było tylko obalenie teorii zasług ;)

Ja tu tylko walczę z oskarżeniami, nie atakuję :D

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:08 am 
Offline
04. St Kapral
04. St Kapral
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 07, 2009 11:43 am
Posty: 122
Lokalizacja: Trójmiasto
Gadu-Gadu: 0
Oj kamyk :). Dobrze argumentujesz, aż nie wiem co napisać. Napiszę tylko, że się z nami nie pokłóciłeś, dyskutujemy przecież. Twoje zawinienia i kakiego - niby to samo, ale jak widać nikt tak bardzo nie zwrócił uwagi na twoje wybryki. A nie jest to przecież wina (kilku, kilkunastu) graczy którzy według Ciebie(tak przypuszczam) uwzięli się na Kakiego.

To żaden konkret, ale wygląda to tak jakby Kaki uwziął się na Qbę, albo ciągle coś do niego miał.(kick,aluzja,dyskusje)
Przecież admin nie powinien tego ukazywać aż tak bardzo. Każdy ma prawo kogoś nie lubić, ale nie musi tego pokazywać, tym bardziej admin i to w taki sposób.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:13 am 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Cytuj:
Przecież admin nie powinien tego ukazywać aż tak bardzo. Każdy ma prawo kogoś nie lubić, ale nie musi tego pokazywać, tym bardziej admin i to w taki sposób.


No pewnie, że nie, to by było zaprzeczenie wszystkiego. Admin nie może trzymać niczyjej strony w sporze, tak jak ja nie trzymam niczyjej w tej sprawie, ale muszę przyznać, że fakty przemawiają na rzecz Piboya - ale mowa XD


Ostatnio edytowano Wt lip 27, 2010 12:15 am przez gapi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:13 am 
Kamien, jak tolerujesz takie zachowanie, ze gracz wbija z nikiem wulgarnym, pisze mu zeby go zmienil, a on mnie poucza ze zna regulamin i straszy Michalem (jakby nie mogl napisac ze to Kaki i zapytac dlaczego mam takie zdanie), to jestes taki sam jak on. Przybijcie sobie piatki. Mnie Ace po 3 dniach adminowania wyjebal dla zartow i nic nie napisalem, bo mam szacunek do starszych Adminow, w tym jeszcze do Ciebie (jeszcze). A Kaki zaczal adminowac na SD od momentu kiedy PL upadl i juz tyle szumu narobil. Tolerujcie to dalej, w koncu Zbigniew tytanowa pochwa czy jakos tak to idealny przyklad Admina dla mlodych graczy. Celowo sprowokowal i napisal temat publicznie na forum, zeby mnie upokorzyc. Ale wg ciebie najwyrazniej nic nie zrobil. W koncu ja jestem juz teraz nikim, a Kaka wiest wielka. Brak mi slow. Chcecie to rzadzcie sobie na tym SD. Dla mnie to serwer, ktory uwielbiam, gracze mnie lubia bo mam z nimi wspolny jezyk, a Kaki traktuje to jak oderwanie od problemow i mozliwosc pocwaniaczenia, ale i tak on jest teraz kims! W koncu ma Admina na PL czyli na wszystkich serwach, a nie jak ja - na SD.


Góra
 
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker