DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 7:43 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skarga na POlish Soldier'a
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 5:02 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
Witam. Chciałbym zgłosić skargę na administratora Delta-Serv SD o nicku Polish Soldier.
Oczywiscie wiadomo, ze moje podanie przejdzie przez uszy adminow, bo tak ale kilka faktów:
-Polish jest niesprawiedliwy(ja campilem na Moskwie to zaraz kick bo go zabilem, a jak STUPIDbot campil w aliantach w St.Meres Eglise to w/w adminowi to nie przeszkadzalo, bo byl z nim w teamie. Napisalem mu cos w stylu ,,KU**A POLISH ja pierd**e STUPIDbot campi a Ty nic a jak ja campilem to od razu kick by lecial.'' znaki * byly prawdziwe, ale na forum nie bd przeklinal.
-Berrasmus i ja przekomazalismy sie-nikt nie byl obrazony ani nic , a Polish Soldier od razu ,,spokoj bo bany'' itp
-Ja sam bylem [i jestem] przeciwny wyborze Polisha na admina- mysle ze jest o 1 adma za duzo. Dzis bylo 3 admow razem na servie- Kakashi, Polish i Ace.
A więc jesli moja skarga nie przyniesie oczekiwanych konsekwencji dla POlisha [ tj. upomnienia HA Michala] to apeluje do niego aby troszke przystopowal, zrozumial ze ta gra to rozrywka i sam sie rozerwal. A wlasnie jeszcze jedno- podejrzewalem u pewnego gracza wh pisze Polishowi sprawdz go-Polisz nic. Pisze 2-gi raz-a on nic. Jak napisalem x z kolei to Polish ,,ja pierdole juz'' i poszedl sprawdzic.
A wiec Polish'u teraz do Cb:
Przystopuj
zwolnij
daj na luz
rozluznij sie
badz milszy
a jak nie chcesz pelnic obowwiazkow admina [,,ja pierdole juz''] to nie badz adminem lub graj incognito. Thx za wysluchanie

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na POlish Soldier'a
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 5:08 pm 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Godfather napisał(a):
Jak napisalem x z kolei to Polish ,,ja pierdole juz'' i poszedl sprawdzic.


screeny, screeny i jeszcze raz screeny poproszę :)

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Skarga na POlish Soldier'a
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 5:20 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 04, 2009 3:49 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Gadu-Gadu: 7361301
Kiedy campiles na moskwie tylko Cie upomnialem nie bylo kicka.

Co sie tyczy st.mere nie wiedziałem czy stupidbot kampi bo byłem z nim w teamie i skoro grałem to nie widziałem że sobie campi. A ty zaraz wyskoczyłeś z wielkimi pretensjami zamiast napisać że kampi i tyle, Ciebie upomniałem odrazu bo widziałem że kampisz wiec spokojnie czlowieku. Zawsze kiedy ktoś podejrzewa wh to ide na widza sprawdzic, inna sprawa że Ty mi co chwile karzesz kogos sprawdzać ale i tak to robie.

Co do sprzeczania się z berrem, na początku nic nie pisałem ale potem kiedy zaczęliście sie dość zrypywac to zainterweniowałem bo potem inni gracze widzą i myslą ze wolno.

_________________
:)

pilka-info.pl
Najświeższe newsy o lidze angielskiej. Newsy, Zapowiedzi, Linki do oglądania meczów i wiele innych. Zapraszam na stronę !!


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na POlish Soldier'a
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 8:14 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
michal! napisał(a):
Godfather napisał(a):
Jak napisalem x z kolei to Polish ,,ja pierdole juz'' i poszedl sprawdzic.


screeny, screeny i jeszcze raz screeny poproszę :)


Ahh ze screenami bedzie trudno z prostego powodu-nie mam ich ;]

_________________________

Polish ale musisz przyznac ze ostatnie kilka dni cos Cie napadlo-jestes PrzeWrazliWiony. Rozumiem ze mozesz miec ewentualne problemy w realnym swiecie- ale albo nie wyżywaj sie na niczego niespodziewajacych sie graczach, albo graj na jakichs ruskich serverach aby nie rouzmieli co tam po Polsku nawijasz- jak juz pisalem jesli nie da sie wyciagnac od Michala upomnienia, to przynajmniej [x z kolei] apeluje do Ciebie o przemyslenie tego

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na POlish Soldier'a
PostNapisane: Wt cze 01, 2010 8:57 am 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 04, 2009 3:49 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Gadu-Gadu: 7361301
Nie jestem przewrażliwony, raczej Ty trzeba było po prostu napisać że kampi a nie zaraz klnąć itd.
Kiedy trzeba to zwracam komuś uwagę i tyle, a jak tobie sie coś powie to zaraz wielkie pretensje.

_________________
:)

pilka-info.pl
Najświeższe newsy o lidze angielskiej. Newsy, Zapowiedzi, Linki do oglądania meczów i wiele innych. Zapraszam na stronę !!


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker