DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 9:46 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: So cze 26, 2010 4:52 pm 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Wt cze 09, 2009 7:55 pm
Posty: 3
:strajk: skalałam skargę na admina o nicku Piboy [PL]. Po raz drugi wyrzuca mnie z serwera bez żadnych sensownych argumentów. za pierwszym razem wywalił mnie z serwera za to ze chciałem rozbroić bombę w ostatnich sekundach, nic złego nie robiłem, co by było nie zgodne z regulaminem (nie gram z chetami, na bugach nie siedzę itd. Gram fair-play). Jest czas na rozbrojenie bomby 60 sek a to ze chciałem rozbroić w ostatnich chwilach to nie jest powód. Zas za drugim razem wywalił mnie za to ze siedziałem za snopem siana i tez nie widzę powodu do kicka bo na SD można się kampic (nie to co TDM), gram regulminowo czy moze zgodnie z zasadami, a mimo to zostałem wywalony. :strajk:


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: So cze 26, 2010 5:10 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
Co do sprawy, to jej nie znam.

_______________________
Ale SD polega na plantowaniu i campieniu- a to znaczy że polega na wypełnianiu celów mapy. myślę że nie trzeba się nad tym rozwodzić i wsyzscy wiedzą że to Niemiec campi(broni) a aliant plantuje (atakuje). Więc jeśli zostałeś sam w GER albo zostało Was 2 a bomba juz podłożona nie pozostaje nic innego jak wyjść z campy i udać się w pobliże bomby w celu jej odplantowania. A jeśli Ty tego nie robisz, BA campisz dalej, przez co Twoj team przegrywa to znaczy że nie za baredzo nadajesz się na SD( Search&Destroy[znajdź i zniszcz]). Za niewypełnianie wyżej opisanych celów mapy POWINIEN być kick. Jeśli powtaza sie to monotonnie myślę że przyda się ban ponieważ tego typu strzelanki to GRA ZESPOŁOWA, w której jak wiemyu chodzi przede wszystkim o dobro teamu. Ja sam prosiłbym jakiegokolwiek adma (obecnego na servie) o kick dla gracza niewypełniającego celów mapy jak i trybu gry.

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: So cze 26, 2010 5:11 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
Przedstawię tą drugą sytuację:
Mapa Brecourt, na serwerze 4 osoby. W aliantach 2: Ridick i Struś, Niemiec jeden - Piboy. Ja na widzu.

Początek mapy, Struś napisał tekst typu: "O mam kampera w teamie". 1 runda normalna.
Druga runda Struś pada gdzieś tam w środku mapy, a Ridick sobie lata po mapie i patrzy na chmurki (w niebo) - koniec czasu, wygrana Niemców.
Kolejna runda - Ridick postanawia całą przesiedzieć za kostami słomy (nawet się zza nich nie wychylał) na spawnie Aliantów (pod wiatą). Struś zostaje zabity i pisze, żeby się ruszył - brak odpowiedzi. Pisze do Piboya, że ten kampi na respie. Ridick na to: "Kampie i co z tego?". Piboy go zabija i daje kicka.

Kick oczywiście słuszny.

Ridick jakbyś nie wiedział, to w SD Alianci mają za zadanie wysadzić obiekt, a Niemcy go obronić. Siedząc na respie na pewno byś tego zadania nie wykonał, a za to jest kick (nie wykonywanie celów misji).

Co do pierwszej akcji, to co za problem rozbroić od razu? Zauważ, że jeżeli zabiłeś przeciwników zaraz po podłożeniu bomby i czekasz na ostatnie 10sek żeby rozbroić, to przez 50sek 13 osób czeka żebyś się pobawił... 50sek to połowa rundy więc się nie dziw, że wyleciałeś.

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: So cze 26, 2010 5:21 pm 
Dokladnie bylo tak jak Kamien pisze. Zamiast grac to siedziales i traciles czas innych graczy, wiec dostales kicka. Innych sytuacji nie bylo zebym Ciebie wywalal, wiec jak dostales kicka to nie ode mnie (czasami Piotrek albo Kamien siedza na consoli, lub na serwie z innymi nickami). Ale jak taki cwaniak jestes ze dajesz dupy na serwerze zamiast grac i jeszcze sie pretensjonujesz to odpowiednio Cie teraz przypilnuje.

A co do tego ze na SD mozna kampic, to tak, ale jak bronisz planta, a nie plantujesz i do ostatniej sekundy siedzisz na respie. Jakies watpliwosci to najlepiej niech Hell Ci wytlumaczy co powinienes dostac w tym przypadku. Wiec lepiej ciesz dupe ze tylko kick!

Pamietaj ze grasz w barwach Delty i taki przyklad dajesz....Brak slow.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: So cze 26, 2010 10:33 pm 
I to rozbrojenie bomby celowo w ostatnich sekundach.. Myślisz że przez to jesteś fajny? Że wiesz ile trwa def planta?.. A ten cały klan delty o kant dupy potłuc ;D riddick kiedy ostatnio coś graliście? Ile razy ja chce z wami zagrac, tzn my to ciągła odpowiedź "nie". Sorry za offtopa ;D


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: So cze 26, 2010 10:51 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Mi się za przedłużanie rozplantu zdarzyło permanenta dać :D Strasznie denerwują takie zachowania, ponieważ tak jak Piboy wspomniał marnujesz czas innych graczy.

Takiego koczowania na spawnie bez celu, nie wychylając się i nawet nie próbując nikogo ściągnąć nie nazywaj campieniem, bo chyba obrażasz każdego szanującego się campera.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 12:23 am 
Stanales na minie koles :signher:


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 1:18 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
#Qba# napisał(a):
I to rozbrojenie bomby celowo w ostatnich sekundach.. Myślisz że przez to jesteś fajny? Że wiesz ile trwa def planta?.. A ten cały klan delty o kant dupy potłuc ;D riddick kiedy ostatnio coś graliście? Ile razy ja chce z wami zagrac, tzn my to ciągła odpowiedź "nie". Sorry za offtopa ;D



Przepraszam, ale jeśli już uogólniasz to równie dobrze mogę powiedzieć że wszyscy z nickiem który ma np "Q" w sobie to lamy. Wybacz, no ale takie jest szufladkowanie ludzi.

"Kiedy ostatnio coś graliście?" To my mamy stać się ze zwykłych ludzi nolifami i grać aż się myszki rozpieprzą? No wybacz ale Delta Squad powstał by promować, reklamować i rozpowszechniać Delte (sam gram na wielu serwerach pod nickiem delty, binduje itd) a spary to już tylko dla relaksu.

Suma sumarum, Twoja wypowiedź pasuje do tego tematu jak świni siodło.

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 1:33 am 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Wt cze 09, 2009 7:55 pm
Posty: 3
owszem poszedłem za kostki słomy bo odpisać strusiowi, a ze wyszło jak wyszło po ostatniej mojej sprzeczce z nim i ze od tak powiedział gdzie siedzę na respie wiec postanowiłem tam posiedzieć. BTW wiem co to sd i na czym polega. i jak sami mówicie na sd kampienie jest dozwolone ;] wiec skoro jest a zostałem sam ja i piboy to równie dobrze moglem na niego poczekać na tym respie skoro struś powiedział ze tam siedzę (i z waszego ciężkiego domysłu wydumać ze piboy by przyszedł skoro już wiedział ale jakoś wam to nie przyszło na myśl ;] cóż...życie...nieprawdaż? ;p ) a kick mimo to poleciał. I faktycznie...tak tracilem czas innych graczy ze byles tylko Ty, ja i strus (ktory sie mnie czepial) no to faktycznie, wielka strata czasu byla. dalej...mowa o bombie...na rozbrojenie bomby mm 60 sekund wiec w przeciągu tego czasu powinienem ja rozbroić a to ze w ostatnich sekundach chce to zrobić to wcale nie musi oznaczać ze z tego powodu uważam się za fajnego, a sporadycznie raz na jakiś czas mogę zechcieć ja rozbroić pod koniec. Jak Ci się #Qba# nie podoba to nie proponuj sparów (ja o nich nie decyduje). nazwa teamu jest jaka jest, mnie to było obojętne czy zostanie forrest team czy będzie delta squad. nazwa jest jaka jest i tyle. a Tobie piboy skoro juz Ci sie tak spodobalem to mozesz mnie pilnowac jak chcesz, mnie to rybka, ale nie masz co liczyc na odwzajemnienie tego ;) przykro mi mistrzu, ja nie w tych gustuje ;) . I jeszcze do Kamienia - widze ze nie łaska czy moze masz jakas wewnetrzna blokade ze tak ciezko Ci napisac ze nie tylko w Twoje "chmurki" sie patrzylem ale ze normalnie tez. ręka Ci zdretwiala w trakcie pisania czy co? hmmm ciekawe.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 11:02 am 
Jestes na dobrej drodze do bana! A czytajac wypowiedzi nie wiem czy masz 10 czy 11 lat, ale za duzo rozumu to nie masz. Jeszcze mnie straszysz.... HAHA. Za dlugo gram zeby sie takich jak ty bac. Mozesz sie starac, a i tak nic na mnie nie znajdziesz. Za to ja - znajde cos na Ciebie;)


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 11:31 am 
Kakashi_PL napisał(a):
#Qba# napisał(a):
I to rozbrojenie bomby celowo w ostatnich sekundach.. Myślisz że przez to jesteś fajny? Że wiesz ile trwa def planta?.. A ten cały klan delty o kant dupy potłuc ;D riddick kiedy ostatnio coś graliście? Ile razy ja chce z wami zagrac, tzn my to ciągła odpowiedź "nie". Sorry za offtopa ;D



Przepraszam, ale jeśli już uogólniasz to równie dobrze mogę powiedzieć że wszyscy z nickiem który ma np "Q" w sobie to lamy. Wybacz, no ale takie jest szufladkowanie ludzi.

"Kiedy ostatnio coś graliście?" To my mamy stać się ze zwykłych ludzi nolifami i grać aż się myszki rozpieprzą? No wybacz ale Delta Squad powstał by promować, reklamować i rozpowszechniać Delte (sam gram na wielu serwerach pod nickiem delty, binduje itd) a spary to już tylko dla relaksu.

Suma sumarum, Twoja wypowiedź pasuje do tego tematu jak świni siodło.

Pozdrawiam


Oj przepraszam Cie Kakashi jeśli Cie uraziłem, bo już nic nie można zażartować. Już nic nie będę mówił na temat waszego klanu bo widzę że strasznie wrażliwy jesteś na tym punkcie.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 11:51 am 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Wt cze 09, 2009 7:55 pm
Posty: 3
Za co jestem na dobrej drodze do bana?! za wypowiedzi?! śmieszne...To jest właśnie najlepsze w tym wszystkim, ze dostanie ktoś taki admina jak Ty i już się uważa za wielkiego pana, ze ma władze nad serwerem i może się wozić i kick'ac tych kto mu sie nie spodoba bo raz zrobi inaczej niż zawsze. nie mowie ze nie mogę dostać kick'a czy bana bo mogę. kiedyś i dostałem kick'a z PL od joseph'a u którego jestem w team'ie (i dla Ciebie wyjaśnienie by później nie było: Joseph jest adminem Delta Serv PL) i jakoś pretensji nie mam bo owszem....to był zasłużony kick i się z nim mogę zgodzić. Ale tym razem to nie był powód. Poza tym to chyba raczej Ty masz te 10-11 lat skoro nie potrafisz nawet przeczytać ze zrozumieniem bo ja w poprzedniej wypowiedzi nie widzę bym Cie czymkolwiek straszył ale mniejsza o to. Mowie...jak chcesz to mnie pilnuj sobie, a i tak nic nie znajdziesz ale pilnuj pilnuj ;]


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 12:21 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Riddick mistrzu, ogarnij się, Piboy to gracz, który w głównej mierze rozkręcił serwer SD i za to właśnie dostał admina już dawno temu. To, że należysz do klanu pod patronatem Delty nie daje Ci żadnych przywilejów podczas gry. Róbta co chceta na tym serwerze, który dał Wam Michał, ale na PL i SD rządzimy my, a nie wiem czy wiesz, decyzja admina jest święta, więc równie dobrze Piboy nie musiał tłumaczyć się z tego posunięcia i wdawać z Tobą w żenującą dyskusję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 1:21 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
Proponuje zakończyć tą dyskusje. Nikt zdania nie zmieni a tylko atmosfera sie psuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na admina o nicku PIboy
PostNapisane: N cze 27, 2010 1:42 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
Skoro uważasz, że kicki niesłuszne to graj tak dalej... Życzę powodzenia...

Zamykam

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker