DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 7:21 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:18 am 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
No to się sajgon teraz zrobi. Dołożyłeś do pieca :D Jednak muszę przyznać rację Piboyowi w tym co napisał, przynajmniej w większości.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:24 am 
Piboy ma racje... Kakashi za bardzo cwaniaczy... i jeszcze większość osób jest za nim


Góra
 
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:34 am 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
piboy napisał(a):
Kamien, jak tolerujesz takie zachowanie, ze gracz wbija z nikiem wulgarnym, pisze mu zeby go zmienil, a on mnie poucza ze zna regulamin i straszy Michalem (jakby nie mogl napisac ze to Kaki i zapytac dlaczego mam takie zdanie), to jestes taki sam jak on. Przybijcie sobie piatki. Mnie Ace po 3 dniach
adminowania wyjebal dla zartow i nic nie napisalem, bo mam szacunek do starszych Adminow, w tym jeszcze do Ciebie (jeszcze). A Kaki zaczal adminowac na SD od momentu kiedy PL upadl i juz tyle szumu narobil. Tolerujcie to dalej, w koncu Zbigniew tytanowa pochwa czy jakos tak to idealny przyklad Admina dla mlodych graczy. Celowo sprowokowal i napisal temat publicznie na forum, zeby mnie upokorzyc. Ale wg ciebie najwyrazniej nic nie zrobil. W koncu ja jestem juz teraz nikim, a Kaka wiest wielka. Brak mi slow. Chcecie to rzadzcie sobie na tym SD. Dla mnie to serwer, ktory uwielbiam, gracze mnie lubia bo mam z nimi wspolny jezyk, a Kaki traktuje to jak oderwanie od problemow i mozliwosc poceaniaczenia, ale i tak on jest teraz kims! W koncu ma Admina na PL czyli na wszystkich serwach, a nie jak ja - na SD.

Ustosunkować się muszę.
Pisałem, że w sprawie waszej kłótni MIAŁEŚ PRAWO dać bana. Kaki twierdził inaczej i napisał na forum. Prawdą jest, że powinien to zrobić w dziale adm. Uniosłeś się (nie dziwię się) choć za mocno. Tyle w tamtym temacie.
Szanuję wszystkich adminów. Z niektórymi musiałem się zgrać, bo początkowo traktowałem ich z dystansem. Możecie się domyślać kogo, ale po pewnym czasie stali się swojakami i tak jest do teraz (i mam nadzieję, że będzie dalej :piwo: ). Lecimy dalej.
Piszesz, że jesteś teraz nikim? Zapewniam cię, że większość tej wymiany słów nie zmieni zdania o Tobie, ani o Kakim. Gdyby tak było, to temat już dawno byłby zakończony sromotną klęską jednego z was ;)
Jak Kaki postrzega grę na SD niech sam opiszę, bo nigdzie nie napisał, że grając odcina się od real life.
Co do tego, że on jest adminem na 2 serwerach a ty na 1... Dobrze wiesz, że to się zmieni w nieodległej przyszłości, a chyba nawet już się zmieniło ;)

Przyznaję rację Piboyowi, ale według mnie Kaki nie przewinił na tyle, by stracić admina.

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:47 am 
Cytuj:
co prawda Qby nie obraziłem wprost ale podrabiałem jego nick jednocześnie go obrażająć (za to też kick/temp)


że niby co????

Czy fakt że piboy grał z nas najwięcej na SD, już nie jest wystarczającym dowodem że się stara jak tylko może aby być dobrym adminem? Bo to jest dla mnie zajebiście silny argument!
ja po prostu jestem za podzielenia administracji na PL i SD, czemu nie miałem żadnego konfliktu z żadnym adminem, Piboyem i Polishem bo z nimi gram na SD, a raz czy dwa grałem z Kakim i już sie mnie uczepił? Z nim już nie idzie normalnie pogadać, nawet jakbym chciał załagodzić ten konflikt to się nie da bo już jest na mnie oburzony


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:58 am 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
#Qba# napisał(a):
że niby co????


#Qpa#

#Qba# napisał(a):
Czy fakt że piboy grał z nas najwięcej na SD, już nie jest wystarczającym dowodem że się stara jak tylko może aby być dobrym adminem? Bo to jest dla mnie zajebiście silny argument!
ja po prostu jestem za podzielenia administracji na PL i SD, czemu nie miałem żadnego konfliktu z żadnym adminem, Piboyem i Polishem bo z nimi gram na SD, a raz czy dwa grałem z Kakim i już sie mnie uczepił? Z nim już nie idzie normalnie pogadać, nawet jakbym chciał załagodzić ten konflikt to się nie da bo już jest na mnie oburzony

A czy ja piszę, że nie jest dobrym adminem? Chodziło o rekrutację (tylko). Co do podziału adminów - zły pomysł. Nie po to Michał ostatnio połączył administrację, żeby ją znów dzielić.

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 3:54 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
Śpieszę z wytłumaczeniami gdyż widzę że ładny temacik się o mnie stworzył.

Wyjaśnię teraz wszystko ładnie:

Gram sobie na SD pod nickiem Zbigniew Tytanowa Pochwa, gram ,gram... Piboy mówi mi żebym zmienił nick- odpisałem że mój nick nie łamie regulaminu bo go doskonale znam. Dostałem kicka- ok, spoko. Wiem co chciałem wpisać w nicku więc mi niech nikt nie wmawia że chciałem użyć jakiegoś innego znaczenia. Wbijam na drugi dzień, to samo "zmień nick", no to mówię że znam regulamin itd. bla bla bla.. Kick. Wbiłem, "chcesz to ci dojebe bana" czy cos w tym stylu- czy tak mówi admin do gracza który nie gra na haxach ? Odpowiedziałem że może mi dać tylko że wtedy będzie się tłumaczył michałowi ze swojego postępowania- no i niby tak jest bo forum należy do michała a piboy wjaśnił że wg niego pochwa to wulgarne słowo. Z racji że głupi nie jestem to umyślnie bym wulgarnego nicku nie dawał. Błąd w komunikacji interpersonalnej. Bywa. I chciałbym tutaj wszem i wobec PRZEPROSIĆ Piboya za to że nie powiedziałem kim jestem. Ale tylko za to go przepraszam. Nie obraziłem go ani razu a ten do mnie z japą... Normalne to chyba nie jest...
Sytuacja z nickiem rozwiązana. Wg mnie on nie jest wulgarny, wg Piboya i Polisha jest. Ani jedna ani druga strona swoich zdań nie zmieni. Konflikt tragiczny. Pozostawmy tą sprawę w spokoju. Zbigniew Tytanowa Pochwa już nie będzie grał na Delcie.

Sprawa druga, Qba. Nigdy, przenigdy się na Ciebie nie uwziąłem itd itp... Raz sie do Ciebie przyczepiłem za pisanie na chacie na serwie. Irytowało mnie to bo pisałeś jak opętany, miejscami nie widziałem kawałka mapy przez Twój tekst. Zapytałem czy grasz czy piszesz. Jako poważny człowiek odpisałeś że piszesz. Więc kick słuszny (chyba nikt nie ma czasu na domyślanie się czy użyłeś ironii czy nie.)
Co do moich słów "każdy z nickiem Q to lama"- jest to moja aluzja do szufladkowania ludzi. Nie do Twojej osoby bo lamą nazwać Cię nie można. Sory ale rywali w sparach czy też normalnej grze szanuje. Jeśli Ty widzisz wszędzie spisek i szarą sieć to proponuje spojrzeć na wszystko z dystansu.

Sprawa trzecia, piboy jest nikim a kakiego uwialbiają wszyscy. Może małe sprostowanko? Na palcach mogę policzyć kto tutaj jest za mną (Kamień) a kto za Tobą (palców mi brakuje). Więc wybacz ale wśród obecnych dyskutanów to Ciebie każdy wielbi a po mnie "każdy" jedzie.


Jeśli macie na mnie jeszcze jakieś SS, skargi i coś jeszcze- piszcie. Starałem sie teraz załagodzić sprawę jak najbardziej potrafiłem.

Ps. Aaaa i jeśli ktoś mówi że ja cwaniakuje to niech się 3 razy zastanowi. Jeśli znam swoje prawa i je argumentuję to dla Was cwaniactwo to ja chyba żyję w innym świecie.

Pozdrawiam wszystkich przeciwko mnie i tych którzy są za mną.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 10:30 am 
A ja tylko zażartowałem wtedy z tym sparem, a Ty wziąłeś to na poważnie, zresztą wszystko bierzesz na poważnie. Od razu drobną sprzeczke z innym adminem chcesz załatwiać z Michałem. Tak, zasłoniłem Ci calutką mape moim pisaniem, oh przepraszam Cię ogromnie, nie wiedziałem że pare słów po lewej górnej stronie ekranu potrafią Ci zasłonić cały horyzont za co przepraszam.. Co do tego słowa pochwa, chyba tylko wg Ciebie z nas tutaj zgromadzonych uważasz że głównym znaczeniem tego słowa jest coś w czym można coś schować. Muszę Cie jednak rozczarować, bo żyjemy troszkę w innym świecie. Ja widzę wszędzie spisek? Po prostu mówię jak jest, nie lubisz mnie i ok. Przepraszasz za to że nie ujawniłeś swojej tożsamości, ok.. Tylko dlaczego dopiero teraz? Sory, ale wtedy zgrałeś wielkiego cwaniaka, powołując się na Michała.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 10:37 am 
Offline
05. Plutonowy
05. Plutonowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 6:40 pm
Posty: 179
Lokalizacja: Czerwieńsk/Zielona Góra
Gadu-Gadu: 8622722
Dziwi mnie też jedna rzecz, czemu nie ma żadnego gracza Delty, pisze Delty nie SD czy PL, który stoi po stronie Kakiego? :hmmm:

EDIT: Zedytuję, żeby nie spamować ^^

Cytuj:
Ale ja to rozumiem :) To, że tak napisałem to nie znaczy, że kaki jest w 100% niewinny. Jest to niewygodna sytuacja i masz rację, że nie powinno się tak zdarzyć. Chodzi bardziej mi o to że zdarzyło się to tylko jeden jedyny raz i nie zaprzeczysz bo tak jest :)


Chodzi mi o ten jeden raz. Jak już pisałem wiem, że za wh nie ma un-bana, ale przecież Enzymowi też się to tylko raz zdarzyło, ale to przecież normalny gracz, jego tak usprawiedliwić nie można...


Ostatnio edytowano Wt lip 27, 2010 10:59 am przez robson, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 10:56 am 
robson napisał(a):
Dziwi mnie też jedna rzecz, czemu nie ma żadnego gracza Delty, pisze Delty nie SD czy PL, który stoi po stronie Kakiego? :hmmm:


A mnie to nie dziwi.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 10:59 am 
robson napisał(a):
Dziwi mnie też jedna rzecz, czemu nie ma żadnego gracza Delty, pisze Delty nie SD czy PL, który stoi po stronie Kakiego? :hmmm:

EDIT: Zedytuję, żeby nie spamować ^^

Cytuj:
Ale ja to rozumiem :) To, że tak napisałem to nie znaczy, że kaki jest w 100% niewinny. Jest to niewygodna sytuacja i masz rację, że nie powinno się tak zdarzyć. Chodzi bardziej mi o to że zdarzyło się to tylko jeden jedyny raz i nie zaprzeczysz bo tak jest :)


Chodzi mi o ten jeden raz. Jak już pisałem wiem, że za wh nie ma un-bana, ale przecież Enzymowi też się to tylko raz zdarzyło, ale to przecież normalny gracz, jego tak usprawiedliwić nie można...


Bo my jesteśmy szarymi graczami ;)


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 11:14 am 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
robson napisał(a):
Dziwi mnie też jedna rzecz, czemu nie ma żadnego gracza Delty, pisze Delty nie SD czy PL, który stoi po stronie Kakiego? :hmmm:

mnie to też nie dziwi. Pozwólcie że się wtrącę. Osobiście do Kakiego nic nie mam, ale jak widze co Wy tu piszecie, jak widze ten ss to myślę, że mógłbym ,,przyłączyć się do ruchu Qba na adma, Kaki nie''. Szczególnie, że nie oszukując się Kaki nie gra za często a Qba dzień w dzień. Nie mam o to pretensji do Kakiego bo moze po prostu nie ma czasu. Niestety na adminowanie czas też musi być.

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 12:13 pm 
Godfather dużo adminów nie gra codziennie, niektórych w ogóle nie widać xD I to mnie dziwi bo zanim zostali adminami grali często praktycznie codziennie.Wyjątkiem jest Piboy i może Kamień pod swoimi nickami xD I najlepiej skonczyć ten offtop bo michał będzie miał z 8 stron do czytania.Jak na razie do niczego to nie prowadzi..


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 1:08 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
Ja gram mało? o lol. Od kiedy mam naowy komputer gram codziennie... no ale co tam. lepiej uczepić się jednej myśli i ją non stop powtarzać. Chciłem wszystko załagodzić- qba nadal musi swoje 5groszy wciskać. jak michał chce to niech mnie zmieni. pozdrawiam, nara all

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 1:11 pm 
To chyba cały czas pod innymi nickami ;) Gdybyś chciał załagodzić, to by w ogóle nie było tematu, bo byś załagodził już ten konflikt z Piboyem na serwerze a nie straszysz Michałem.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 1:16 pm 
Kakashi_PL napisał(a):
Ja gram mało? o lol. Od kiedy mam naowy komputer gram codziennie... no ale co tam. lepiej uczepić się jednej myśli i ją non stop powtarzać. Chciłem wszystko załagodzić- qba nadal musi swoje 5groszy wciskać. jak michał chce to niech mnie zmieni. pozdrawiam, nara all


Jesli grasz codziennie to spróbowałbyś rozkręcić PL a nie kurwa jak jest puste to idziemy na SD.I wpierdalanie się Piboyowi który w przeciwieństwie do ciebie czymś zasłużył na admina na SD, a ty chyba niczym na PL a tym bardziej na SD.


Góra
 
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker