DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 10:23 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 1:47 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
ogarnij sie Prezes bo ty teraz w ogóle nie grasz a sie wpierdalasz. Zajmij sie sobą bo jak odchodziłeś z FT to też kurwa debila chciałeś zrobić z Jospeha wiec że tak powiem- nie odzywaj sie w ogóle. Sprawę mogłem z Piboyem załatwić ale skoro on ma jakieś urojenia co do wulgaryzmów to ja nie mam zamiaru uciszać sprawy. Nie chce żeby ktoś za słowo np dupa dostał bana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 1:59 pm 
Lepiej wycisz sprawe, bo im wiecej ludzi sie o tym dowie, to wejdzie, napisze swoje zdanie i nie wyrobisz psychicznie tak cie zjada. Ogolnie nie masz poparcia na SD, nie oszukujmy sie... nie lubia Cie po prostu. Nic nie bede juz o Tobie pisal, ale wydaje mi sie ze jak bys sie teraz usunal, to byloby najlepsze wyjscie dla Ciebie. Uniknalbys dalszych upokorzen.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:02 pm 
Kakashi_PL napisał(a):
ogarnij sie Prezes bo ty teraz w ogóle nie grasz a sie wpierdalasz. Zajmij sie sobą bo jak odchodziłeś z FT to też kurwa debila chciałeś zrobić z Jospeha wiec że tak powiem- nie odzywaj sie w ogóle. Sprawę mogłem z Piboyem załatwić ale skoro on ma jakieś urojenia co do wulgaryzmów to ja nie mam zamiaru uciszać sprawy.


Jakbyś nie wiedział to gram...a że nie wiesz pod jakim nickiem to już twoja sprawa.I ty się spróbuj ogarnąć.Na delcie SD grałem od jej początku i gram do teraz

Admina powinien dostawać ktoś kto się zasłużył czymś dla delty i jest normalny.A nie osoba która ma ponad 17 lat i wysłała podanie. Na SD masz admina tylko dlatego że nie ma podziału na PL i SD, a powinien być.
Wcześniej byłeś normalny dostałeś admina i odjebało.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:04 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
Piboy, ja wiem że nikt mnie nie lubi ale spójrz obiektywnie, bez kłótni. Gram na stosunkowo normalnym nicku, dostałem bna. Nie wkurzył byś sie?

Prezes, dostałem admina i mi odjebało? Toż Ty mało grasz chyba.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:09 pm 
Kakashi_PL napisał(a):
Prezes, dostałem admina i mi odjebało? Toż Ty mało grasz chyba.


Podliczyć mój czas gry na samym SD,to by wyszło ponad 2 razy więcej niż twój na PL i SD.
Tak tak odjebało ci.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:10 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
Możesz sobie liczyć. Nie wiem jak Ty ale ja cały dzień przy kompie nie siedze. ALe jakoś jak byłeś w FT i ja miałem adma to Ci nic nie przeszkadzało. Tylko teraz... hmmm.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:14 pm 
Kakashi_PL napisał(a):
Możesz sobie liczyć. Nie wiem jak Ty ale ja cały dzień przy kompie nie siedze. ALe jakoś jak byłeś w FT i ja miałem adma to Ci nic nie przeszkadzało. Tylko teraz... hmmm.


A skąd wiesz że nie przeszkadzało? To że nic nie pisałem to nic nie znaczy.Ja nie siedzę dużo, ale gram od dłuższego czasu.Tak jak piboy pisał, na SD nie masz poparcie i to od dłuższego czasu.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:19 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 27, 2009 12:17 am
Posty: 774
Lokalizacja: Rawa Maz
Gadu-Gadu: 9311300
No to trzeba było pisać co Ci przeszkadza. Trzeba mówic sobie zdanie żeby nie stać się ciemną masą (bez urazu). A ja Ci potwierdzam że nie mam poparci na SD. Zaledwie kilka osób mnie lubi. Okłamywał się nie bede bo i po co? ;)

Proponuję zakończyć spór. Przepraszam wszystkich którycj uraziłem, którym zrobiłem coś złego itp. Jeśli michał będzie chciał to niech mnie zmieni, wywali albo nie wiem co. Pozdrawiam

Ps. Swoje zdanie mam i go nie zmienie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:24 pm 
Offline
05. Plutonowy
05. Plutonowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 6:40 pm
Posty: 179
Lokalizacja: Czerwieńsk/Zielona Góra
Gadu-Gadu: 8622722
Teraz już tylko admini mogą Cię bronić, bo nikt z Delty, nas (szarych graczy) nie stanął za Tobą...
EDIT: I mam nadzieję, że ten głos tych "szarych graczy", coś znaczy...


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 2:26 pm 
Kakashi_PL napisał(a):
No to trzeba było pisać co Ci przeszkadza. Trzeba mówic sobie zdanie żeby nie stać się ciemną masą (bez urazu). A ja Ci potwierdzam że nie mam poparci na SD. Zaledwie kilka osób mnie lubi.

Ps. Swoje zdanie mam i go nie zmienie ;)


I na PL nie masz poparcia za dużego, parę osób cię lubi tzn. FT i kilku adminów.
Nic nie pisałem bo nie było sensu i tak nic by nie dało.Nie chcesz się okłamywać,ale mimo tego robisz to...na tym koniec


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 4:09 pm 
Kakashi_PL napisał(a):
Piboy, ja wiem że nikt mnie nie lubi ale spójrz obiektywnie, bez kłótni. Gram na stosunkowo normalnym nicku, dostałem bna. Nie wkurzył byś sie?


Nie. Po prostu bym zapytal dlaczego i po sprawie. Zreszta gdyby bana dal bardziej doswiadczony starzem Admin to mialbym do niego szacunek, a nie pyskowal. I oczywiscie wysluchal rady, jesli nie mialbym pojecia ze wulgarne nicki nie sa tolerowane, a nie wygrazal sie ze znam lepiej od niego regulamin.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 6:26 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
KONIEC

Błaha sprawa, a zapisaliśmy już pewnie setkę postów.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 7:20 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 05, 2009 6:00 pm
Posty: 407
Gadu-Gadu: 0
Ja też uważam, że to dobry moment żeby to skończyć. Kaki nie będzie grał na tym nicku i nie będzie kickał za czatowanie, a Piboy nie będzie przezywał. Pasuje wam takie rozwiązanie ?

_________________
Zapraszam na stronkę klanu Forrest Team

http://www.forrestteam.dbv.pl/forum/index.php


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 7:27 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 04, 2009 3:49 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Gadu-Gadu: 7361301
Nom temat już chyba do zamknięcia bo teraz to już tylko kłótnia.

_________________
:)

pilka-info.pl
Najświeższe newsy o lidze angielskiej. Newsy, Zapowiedzi, Linki do oglądania meczów i wiele innych. Zapraszam na stronę !!


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Kaki
PostNapisane: Wt lip 27, 2010 7:29 pm 
Polish_Soldier napisał(a):
Nom temat już chyba do zamknięcia bo teraz to już tylko kłótnia.



Zwykła wymiana poglądów


Góra
 
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker