DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 7:44 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 12:48 pm 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Śr wrz 01, 2010 12:36 pm
Posty: 2
Witam. Grałem dziś na Waszym serwerze. Przyznam że raz nazwałem kogoś brzydko, dostałem upomnienie od admina. Ok moja wina przyznałem ze mnie poniosło. Później dostałem upomnienie za pisanie caps lockiem. Ok nie wiedziałem że nie wolno, nie jestem stałym bywalcem tego serwera, zaniechałem pisania wielkimi literami. Zacząłem dyskutować z adminem bez wyzwisk, kulturalnie ale nie wiem czy kultura jest mu obca czy chce odreagować na serwerze swoje być może nieudane życie i kicknął mnie. Dlaczego? Chce się dowiedzieć czy pisanie na czacie to przestępstwo? Czy może uraziłem pana admina tym że ośmieliłem się być z nim na "Ty". Władza władzą, porządek porządkiem ale chyba są granice, nie żyjemy w końcu w Indiach a rconiarz nie jest święta krową. Zdarzenie miało miejsce kolo 12:30 i chodzi chyba o admina "Ace"


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 12:52 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
nie bede sie wtracac ale CHYBA chodzi o Polisha, ktory byl wtedy na servie

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 12:58 pm 
Offline
07. St sierżant
07. St sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2009 1:58 pm
Posty: 424
Gadu-Gadu: 0
Chodzi o Ace'a, który też był wtedy na serwie. No więc tak:

1. Kick to nie jest chyba kara zasługująca na pisanie an forum, to jest kara chwilowa żebyś po prostu przestał siać chaos na serwerze.
2. Teksty o odreagowaniu życia raczej Ci nie pomogą.
3. Zostałeś upomniany o nazwanie wszystkich kurwami. Ok. Potem o capsa, ok. Nie wiedziałeś, niech będzie. Ale potem wdałeś się w dyskusję (nie Ty pierwszy) o tym, jak to admini Delty nadużywają tej gigantycznej władzy, którą mają. Zamiast po prostu się zamknąć o co Cię prosiłem dwa razy kontynuowałeś wkurwiając wszystkich obecnych i siejąc chaos na serwerze. Na moją wypowiedź "koniec dyskusji, kończ ją teraz albo kick" nie przerwałeś co uznałem za jednoznaczne z tym, że godzisz się na kicka więc nie płacz.
4. Pozwól, że przypomnę trzeci punkt Regulaminu:
3. Administrator serwera ma zawsze rację! Nie podlegają one kwestionowaniu.
a) Krytykowanie działalności Adminów na chacie gry = kick lub tempban.
b) W razie gdy Admin potraktował Cię niesłusznie zgłoś to na forum, rozpatrzymy to.


Nie dyskutuj. Jak mówię, że koniec dyskusji to koniec, ciężko to ogarnąć?

Temat do zamknięcia


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 1:32 pm 
TO jakis zart ja bym mu wjebal tempa na miejscu adm a nie gadał z takim czyms to nawet nie gracz to jakis muppet


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Śr wrz 01, 2010 5:50 pm 
Offline
07. St sierżant
07. St sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2009 1:58 pm
Posty: 424
Gadu-Gadu: 0
Byłem za łagodny tak po prawdzie


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 10:06 am 
Offline
01. Szeregowy
01. Szeregowy

Dołączył(a): Śr wrz 01, 2010 12:36 pm
Posty: 2
Bede dyskutowac, nie Ty definiujesz moje prawa. Skoro uciekasz od rozmowy na serwerze i kickujesz to dla mnie sprawa jest jasna, albo nie umiesz gadac jak czlowiek albo nie masz argumentow i musisz sie mnie pozbyc. Nie zalsaniaj sie tym ze wprowadzam chaos, musialbys tak napisac do kazdego, ktory uzywa czatu. Wszystkim berasmusom i innym adwokatom, nie majacym czego tutaj szukac podziekuje.

///////////EDIT

Jak te punkty regulaminu odnasza sie do mnie ? Krytykowalem Cie? Przeciez przyznalem Ci racje z tymi dwoma wykroczeniami.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 10:18 am 
Offline
07. St sierżant
07. St sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2009 1:58 pm
Posty: 424
Gadu-Gadu: 0
Krytykowałeś moje polecenie byś skończył temat. I nie pieprz o nadużywaniu władzy czy uciekaniu od rozmowy i odpowiedzialności. Ja od niczego nie uciekam. Po prostu jesteś n-tą osobą, która ma się za szeryfa moralności co to wie lepiej i pokaże temu adminowi jaki z niego tyran. A de facto wszystko to sprowadza się do płaczu, że dostałeś kicka. Admin skickował = Admin zły. Proste.

I nie, nie będą z Tobą ani z nikim innym dyskutował na takie tematy na chacie gry. I jak Admin Ci mówi byś skończył to Ty masz skończyć bo Admin reprezentuje Regulamin, a TAK DO CHUJA, Regulamin definiuje Twoje prawa na serwerach Delty.

PS.
Mógłbyś narzekać jakbyś dostał tempbana chociaż.

Pozdro

Temat do zamknięcia.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga na Admina (Ace?)
PostNapisane: Cz wrz 02, 2010 3:12 pm 
Offline
13. Kapitan
13. Kapitan

Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 1:56 pm
Posty: 977
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 0
Cytuj:
Przyznam że raz nazwałem kogoś brzydko, dostałem upomnienie od admina. Ok moja wina przyznałem ze mnie poniosło. Później dostałem upomnienie za pisanie caps lockiem.


Nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania. Za samo wyzywanie mógłbyś dostać ban czasowy bez upomnień, więc radzę Ci nie kłócić się dalej, bo i tak zostałeś potraktowany ulgowo.


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker