DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 7:21 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 6:38 pm 
Kolejna prośbo-skarga.
W tym odcinku wystąpi fur1o :) aka uboat & Ace.
Dzisiaj chciałem opowiedzieć o moim kolejny banie, tym razem perm.
Jak już mówiłem będę zgłaszał wszystko.
Dzisiaj (16 listopada. godzina 17:30) wchodzę na deltę, znowu nick uboat. H@X x)..
Wbijam na poduchy, zabiłem 2 graczy, nagle zobaczyłem gracza wchodzącego w dym. Poskaniłem go póki było go widać, a kiedy zniknął strzeliłem( No cóż może mi się poszczęści pomyślałem).. Trafiłem, moją ofiarą okazał się Admin "Ace". Po czym dostałem kicka.
Wszedłem ponownie i zapytałem : Dlaczego kick? Wyrzucasz po jednej podejrzanej akcji??.
Jego reakcja okazała się być burzliwa powiedział : Podejrzaną akcją do *CHUJA*?!
Powiedziałem mu: Nie przeklinaj. (W regulaminie nie ma wzmianki że admini mogą przeklinać)
Chciałem zrobić ss żeby złozyć to jako skarge :mbounce: , ale nie zdążyłem..
Bum Łupu Cupu :ban: , tym razem perm. W konsoli zmieniłem nick na fur1o :) , aby to wszystko wyjaśnić , ale nie zdarzyłem zmienić więc bana dostałem na nick fur1o , ale na servie był jeszcze uboat :D
Dziękuję Ace'owi za bana i pozdrawiam :)

WIEM ŻE NIE TEN TEMAT , ALE BAN ZNIKNĄŁ PO CZYM SIĘ POJAWIŁ , W TYM CZASIE POPROSIŁEM O PRZENIESIENIE TEMATU,


Ostatnio edytowano Wt lis 16, 2010 9:33 pm przez fur1o, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 7:07 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 07, 2008 3:33 pm
Posty: 835
Lokalizacja: Kościan
Gadu-Gadu: 3952446
Regulamin jest od tego by czegoś zakazywać, a nie mówić o tym by admini nie mogli przeklinać
Wyobrażasz sobie taki regulamin
np: Regulamin

*Admini mogą przeklinać :D lol

(tak wynika z twojej wypowiedzi)... To tak od tematu odbiegając, a perm czy zasłużony czy nie to najlepiej wie sam admin dający bana.

Temat przeniesiony

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 7:28 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
w Polsce (i chyba na Delcie) jest domniemanie niewinnosci (tak to sie nazywa? :D) czyli powinienes miec dowod na ta cala sprawe.
Admini nie moga przeklinac? Czlowieku. Jak juz napisal Szanowny Przedmowca (Przedpisacz?) regulamin glownie nakazuje a nie udziela pozwolen.A co do sprawy:
coz.to, ze strzelales w dym to nie jest zle, to nie jest przewinienie. No coz-trafiles -Twoje szczescie. Wg. mnie nie masz haxa jak juz napisalem w innym temacie. Co do calej sytuacji: w zyciu nie widzialem, zeby Ace zrobil jakis poslizg w stylu ban za nic. Albo Ace mysli(wie?) ze masz wh(inny hax?) albo to byla decyzja pod wplywem emocji. (albo zawiniles czyms innym)

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 7:56 pm 
Offline
07. St sierżant
07. St sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2009 1:58 pm
Posty: 424
Gadu-Gadu: 0
Furio Furio Furio...

1. Wiedziałem, że to Ty więc to nic pokroju "Ace banuje nubków a tych co grają dłużej nie"

2. "Może mi się poszczęści pomyślałem"? Furio, pozwól, że przybliżę innym co się serio stało. Otóż na mapie Matmata pobiegłem będąc niemcem na tego planta po prawej (A?). Rzuciłem dymnego nada na długą (tj. w moje lewo), poczekałem aż porządnie zadymi (zawsze tak robię), coby jakiś cwaniak z dachu na drugim końcu tej ulicy mnie nie zdjął. Gdy dym się już porządnie rozhajcował (czyt. tak, że zasłaniał mi WSZYSTKO z owym dachem ŁĄCZNIE) wybiegłem zza rogu z planem polecenia gdzieśtam. Przebiegam 2 metry i jebut, leże. Patrze na killcama i widzę co?

Widzę jak Furio stojąc na tym głupim dachu centralnie patrzy na drugi koniec ulicy, ten z plantem, dymu tak jakby nie wiem, nie widzial. W momencie gdy znacznik z napisem "YOU" wybiega zza rogu, Furio zoomuje Enfielda i na chillu mnie kasuje po przebiegnieciu tych 2 metrów. Tak jakby tego dymu tam nie było.
Nie mówię, że to wh, wiem, że są bugi, które powodują, że dymu nie widać itp. Nie zmienia to faktu, że efekt jest jak przy wh, bo daje gigantyczną przewagę nad innymi. Bo ja w dymie mam widoczność 3-4 metry, a Ty strąciłeś mnie przez całego smoke'a czyli jakieś 20 metrów dymu. Bug czy hax, efekt taki sam.

3. Regulamin nic nie mówi o przeklinaniu. Nie wolno obrażać graczy, przeklinać wolno. Z umiarem, ale wolno. Za samo przeklinanie nikt nigdy bana nie dostał.

4. Wytłumacz się lepiej z tego buga/haxa


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 8:03 pm 
Offline
05. Plutonowy
05. Plutonowy

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 3:40 pm
Posty: 150
Nie wiem co o tym myśleć. Dziwne jest jednak to, że dwóch adminów w bardzo krótkim czasie wlepia Ci bana... Po dwóch podejrzanych akcjach. Może i nie masz tego bota ale prowokujesz do wlepiania Ci banów... Chociażby nickiem lub zachowaniem.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 8:08 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD

Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 7:17 pm
Posty: 358
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu: 2470053
1.0 magiczne cfg ;) lub mógł mieć po prostu farta, nie jednego sie przez dym zabiło ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 8:11 pm 
No nic nie chce wam mówić , ale gram na tym servie od ponad pół roku.. Zmieniam nick i odrazu puch 2 bany , bez spectowania, jakich kolwiek ostrzeżen. Jedna dziwna akcja odrazu ban. Dobra , może w tym przeklinaniu nie ma nic złego, ale kultura osobista obowiązuje.
A ten bug/hax to pewnie mój skillzorowy luck :). A te 20 metrów dymu to niezła ściema :D.
Qba jeden mądry ;D
A , i mój ban powrócił :)
SD-508 998157 ^7fur1o ^2:)
Cytuj:
prowokujesz do wlepiania Ci banów... Chociażby nickiem lub zachowaniem.

Chciałbym abyś to wyjaśnił. Nick rozumiem - szare H@X, ale zachowanie? :) chodzi Ci o gre? xD


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 8:29 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 07, 2008 3:33 pm
Posty: 835
Lokalizacja: Kościan
Gadu-Gadu: 3952446
Fur10 ja gram niespełna 5 lat czyli od pierwszego dnia delty by CI to przybliżyć, i jestem pewien że nie raz byłem spectowany, więc nie ma czegoś takiego, stary gracz czy nowy, obojętnie, każdy jest spectowany gdy są do tego powody...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 8:48 pm 
Tak, tylko ja nie bylem spectowany , i po jedenej akcji vatron i ace ocenili ze mam haxy.. Dla mnie to jest dość bezsensowne..


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 8:50 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
mnie tez nie raz spectowali. Fur1o kultura osobista? Blagam Cie Ty w zyciu nikomu nie odpysknales i nie przeklnales? Znam Ace'a i wiem jak gra ;) z dymem świetnie nadaje sie do planowania taktyki, wiec mysle ze wiarygodniejsza jest wersja Ace'a

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 9:02 pm 
Wiec czekam az ktos mi udowodni tego haxa.


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 9:49 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
fur1o napisał(a):
Wiec czekam az ktos mi udowodni tego haxa.

W polskim prawie nie istnieje konieczność udowadniania winy - to winny musi udowodnić swoją niewinność. :D

A co do bana. Jak na razie nie widzę wniosku o unbana więc nie wiem o co Ci chodzi. Ten temat to skarga na Ace'a - trzymaj się tematu. ;)

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Śr lis 17, 2010 12:07 am 
Offline
07. St sierżant
07. St sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2009 1:58 pm
Posty: 424
Gadu-Gadu: 0
Furio, to nie była "podejrzana akcja", ok?

Strąciłeś mnie przez CAŁĄ ZASŁONĘ DYMNĄ. Calutką. Wiem ile dymny się rozwala tak by zasłonić wszystko, a Ty centralnie mnie przez niego zobaczyłeś. Wiem, że są bugi, w configu, w fpsach, w różnych ustawieniach grafiki. Może masz takie pół-wh, że widzisz przez dym i krzaki.

Ale nie pierdol za przeproszeniem ze to był fart. Bo nie widziałeś jak wybiegam zza rogu. W sensie Ty widziałeś ale mnie nie było widać. Gdybym Ci gdzieś mignął to ok, potem mierzyłeś na farta i trafiłeś. A Ty normalnie mnie skasowałeś jakbym wybiegł jak kaczka na pustą ulicę. Bez dymu.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Śr lis 17, 2010 9:24 am 
Ehh.. Wybiegłeś zza rogu, owszem,ale było Cie widać przez dobre 2 sekundy.Może idz pograj na innych servach, np. PES albo pobierz patcha 1.3 i pograj troche Cb.. Może wtedy byś zobaczył że luck istnieje i nie zawsze gdy Cie ktos zabije ma haxa. I tak reasumując gram pół roku na delcie, żadnej wzmianki o tym że mam wh nie było. A nawet gdybym miał wh , to chyba nie skanował bym przez dym, ściany bo to nie logiczne?.. I ponownie wam to powiem : PO JEDNEJ AKCJI SIĘ NIE OCENIA HAXA.
cu@cb


Góra
 
     
 
 Tytuł: Re: Skarga ACE
PostNapisane: Śr lis 17, 2010 10:47 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 6:43 pm
Posty: 307
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 9645910
Ten dym to i tak porazka w tej grze niejeden powiedzmy sobie szczerze low ma jakies ustawienia i nagle jest dym to normalnie se przez niego celuje.Mnie w ciagu 5dni jak są dymne zdjeli tak "podejrzanie" z 15razy ;d.A to że Ciebie zdjął fur1o to odrazu nie hax.Mógł wiedziec ze na pewno ten ktos kto go rzucil bedzie czekac az sie uniesie,a że potem jak pisal "mignąłes" mu to znaczy ze po prostu mial farta w tej akcji.


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker