DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 6:28 am

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox



Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SKARGA? nie
PostNapisane: So mar 16, 2013 11:55 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
ktos tu pomysli, ze God jednak napisal skarge, a tu nieprawda. To nie skarga, nie zazalenie, raczej cos jak apel, albo pytanie. Nurtuje mnie jedna sprawa: jesli gracz, ktory nie udziela sie na forum, nie jest stalym bywalcem itd. napisze temat o unbana (na swiezo) niezgodny ze wzorem, to dlaczego ten wniosek nie moze byc rozpatrzony? rozumiem, ze po cos ten wzor jest i powinno sie go przestrzegac, ale to nie musi byc PODSTAWOWY WARUNEK UNBANA. Najnowszy topic z takim przypadkiem jest slabym przykladem, bo gracz raczej mial w dupie unbana (http://delta-serv.pl/viewtopic.php?f=81&t=2578) ale chodzi raczej o zasade. nie pisze tego, zeby robic spine, ale moze mi to ktos wytlumaczyc? przeciez nie wszyscy musza ogarniac forum az tak, zeby przeczytac temat ze wzorem. Pozdrawiam ;)

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: SKARGA? nie
PostNapisane: N mar 17, 2013 4:57 am 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
Tematów od razu nie zamykam (chyba że mam taki kaprys). Zwykle takie osoby proszone są o poprawienie lub uzupełnienie podania i tyle. Wzór został wprowadzony nie tak dawno, bo w co drugiej prośbie o unbana Michał musiał dopytywać o dane. Chodzi o to, że nie zawsze nick z forum pokrywa się z tym z gry i nawet nie wiadomo o kogo tak naprawdę chodzi.
Choćby w temacie wcześniej masz prośbę o uzupełnienie danych: viewtopic.php?f=81&t=2577

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: SKARGA? nie
PostNapisane: N mar 17, 2013 11:02 am 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
To fakt, czemu mamy się domyślać? Czasem, nawet GUIDA ktoś nie podawał...

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: SKARGA? nie
PostNapisane: N mar 17, 2013 1:20 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 4:22 pm
Posty: 269
Gadu-Gadu: 0
Co mamy mu dać unbana i jeszcze go przepraszać? Jak chce dalej grać niech napisze podanie godnie ze wzorem i nie obraża przy tym adminów...Ty God tylko krytykujesz nasze poczynania, co robimy to źle...


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: SKARGA? nie
PostNapisane: N mar 17, 2013 1:30 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 6:43 pm
Posty: 307
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu: 9645910
Dawno nie widzialem zeby ktos w podaniu o unbana chociaż skruche okazał.Zawsze jest proszony o uzupełnienie, przecież to widać, a że ostatnio mało komu na unbanie zależy rzucając oskarżenia na administracje to co sie dziwic.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: SKARGA? nie
PostNapisane: N mar 17, 2013 8:08 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 06, 2012 6:45 pm
Posty: 290
Lokalizacja: Zduńska Wola
Gadu-Gadu: 38391766
^oExcelx] napisał(a):
Dawno nie widzialem zeby ktos w podaniu o unbana chociaż skruche okazał.Zawsze jest proszony o uzupełnienie, przecież to widać, a że ostatnio mało komu na unbanie zależy rzucając oskarżenia na administracje to co sie dziwic.



Jak Excel zauważył nikomu się nie chce napisać porządnie prośby.
Ostatnio bany daję Ja nie dlatego że mi się gracz X nie podoba, nie lubię go, czy jak inni gracze chcą. Forum jest stworzony po to że jak Admin się pomyli w swojej ocenie to można się do tej decyzji odwołać. Jak dla mnie źle napisana prośba jest równoważna z brakiem szacunku do servera!!! A co do twojej wypowiedzi to nie wiem czego można nie rozumieć że ktoś stworzył regulamin, wzór czy co??

Jak jakiemuś graczowi by zależało na unbanie to prośba o niego była by napisana zgodnie ze wzorem a nie tak na odwal się. Bo te pięć minut więcej na forum nikogo nie zabiło ani wielkiej krzywdy nie zrobiło. Jak gracz dostał już bana to na samej górze strony jest pomarańczowymi literami napisane : DOSTAŁEŚ BANA Przeczytaj to- link przenosi do odpowiedniego działu a tam już jest wszystko wyjaśnione. Jak dla mnie to sam nie znasz zasad panujących na forum więc nie wypisuj jakiś APELI, PYTAŃ tylko przeczytaj ze zrozumieniem to co ktoś napisał i doceń kogoś i jego starania.

_________________
Jedni, tacy jak ja, rodzą się idiotami. Inni, a jest ich większość, stają się coraz głupsi z wiekiem
Forrest Gump

Ten, kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka
Andrzej Majewski

jebać, karać, nie wyróżniać.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: SKARGA? nie
PostNapisane: N mar 17, 2013 10:15 pm 
Offline
09. Chorąży
09. Chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 1:01 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Gadu-Gadu: 9461912
ok, nie pomyslalem o GUIDZIE i roznych nickach, macie racje. temat jest ogolnie do zamkniecia, bo dowiedzialem sie co chcialem. dziena

_________________
DeeW


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker