DeltaServ

Gramy Bo Lubimy







Teraz jest So maja 18, 2024 12:20 pm

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Shoutbox





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 12:46 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Przyznaje sie ze dzis robilem sobie zarty na sd z turba i oparu innych graczy iż gram na wh na nicku condor nie condom.
Przyznaje tez ze dostalem 2 permy i bez zgody administratora superasa sie odbanowalem dwukrotnie ( wiem to bylo karygodne , wkoncy bylem niewinny ,, czuje sie z tym zle)
Przyznaje tez ze nie posiadam dysku zewnętrznego i nie odpinam go jak wchodze na uac3 w celu sprawdzenia czy mam haxa na dysku .
Przyznaje tez ze nie umiem grac i gram na pałe i wale po scianach bo lubie bo inaczej nie umiem nikogo zabic.
Przyznaje tez ze wiecej grzechów nie pamietam i załuje ze ich niepamietam .
Przyznaje tez ze chcialem kiedys wręczyć łapówkę policjantowi by nie dostac mandatu.. ale nie udało sie.
Przyznaje tez ze wierze iż 21 grudnia 2012 nastąpi koniec swiata.
Przyznaje sie do tego wszystkiego i czekam na kare za te straszne uczynki.



ps:berr gra lepiej ok kamyka pokroc.


Ostatnio edytowano Pt lis 23, 2012 4:31 pm przez GHOST1989, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 3:38 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 06, 2012 6:45 pm
Posty: 290
Lokalizacja: Zduńska Wola
Gadu-Gadu: 38391766
Witam.
Berr nie wiem o co ci wczoraj chodziło. Wbiłem w połowie mapy burg. Po chwili spectowania Ciebie uznałem że masz wh i dlatego dostałeś bana.( sprawdzałem twój guid 2x i winik był taki że jesteś na servie po raz pierwszy). Z tym dyskiem to był przykład jak rzekomo można obejść Uac, nie wiem czy się da czy nie. A czemu zacząłeś wyzywać innych graczy od haxów i ich prowokować do dyskusji a co za tym szło sianie chaosu?? zamiast trzymać porządek na servie. Jak ktoś wyzywa mnie jak gram incognito od wh to pisze na pw że się myli i jest spokój, albo niech nagra demo i na forum wstawi.



Jeżeli inni admini stwierdzą że postąpiłem źle to poddam się do dymisji.
Sądzę że dobrze spełniam swoje obowiązki.
Tak samo mam pytanie teoretyczne czy ty poważnie mówiłeś żebym wszedł na Uac w celu sprawdzeni czy mam haxa??
Czy jak bym miał go nawet na dysku zbanował byś mnie??

_________________
Jedni, tacy jak ja, rodzą się idiotami. Inni, a jest ich większość, stają się coraz głupsi z wiekiem
Forrest Gump

Ten, kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka
Andrzej Majewski

jebać, karać, nie wyróżniać.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Reklamy
Avatar użytkownika


Góra
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 4:44 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
A nie bylo to dziwne ze nawalałm po scianach jak głupi xd bylo widac ze sobie robie jaja , wchodzi na to ze nie mozna sobie zartowac a twój brat xd nawet po tym jak napisalem ze sobie robilem jaja to dalej swoje a i bywa ze ultrastats ma bład danych (Błšd, nie znaleziono GUIDA bšdŸ nicku gracza.)
Po za tym jak bym miał wh to bym nie wbijał 2 razy na nicku condor po dostaniu perma i ochoczo nie chciał udo
wodnic wchodzac na uac ze nie mam wh .

Wiara w to ze brat był pewien tego ze ktos ma wh nie oznacza ze ma racje , poza tym napisalem mu by napisal skarge ze mam niby te wh ale on na dodatek to olał wiec musialem oczysci siebie sam robiac ten temat to tyle.
Ja do tego ze dałes te permy nic nie mam choc spectowales mnie za krótko ale to zalezy do admina , irytuje mnie fakt ze turbo bez dowodów nawet bez specta wygrania odrazu ze mialem wh.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 6:51 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 06, 2012 6:45 pm
Posty: 290
Lokalizacja: Zduńska Wola
Gadu-Gadu: 38391766
Niezbyt dziwne mi się to wydawało że walisz po ścianach, gdyż zawsze ktoś wychodził z za rogu a spectowałem cie około 6 rund. Jeżeli masz coś do Turba to wstaw mu bana za obrazę admina a nie mnie w to wciągasz. To że mój brat to nie znaczy że go bronie i że jest ponad wszystkimi. Podejrzewałeś go o recoila (czy jakoś tak)jak zapytał się Ciebie co trza zrobić aby się zarejestrować na Uac3 to powiedziałeś:"co ja kurwa wróżka, brata się zapytaj" Jako admin który go zaprosił na uac moim zdaniem powinieneś mu wytłumaczyć jak się loguje itd.

A jeśli chodzi czemu wbiłeś jeszcze raz na serv po permie to mnie zdziwiło, pierw myślałem że masz jakiś program do łamania kodów. Ja nie wiem jakie są zabezpieczenia na servie bo po prostu się na tym nie znam. jak wbiłeś drugi raz na serv po kolejnym permie to jeszcze raz sprawdziłem twój GUID i wyskoczył znowu błąd, wtedy już miałem dzwonić do Michała co jest grane, że po 2 permach jesteś dalej na servie. po zmianie mapy na carentan sprawdziłem ponownie GUID i wtedy wyskoczyły mi twoje nicki i wiedziałem co jest grane.
A ty sam napisałeś że jak ktoś pisze że masz wh to sprawia ci to przyjemność i traktujesz to jako komplement. Jak dla mnie to trochę dziwne zachowanie na Admina, ponieważ bardzo cie lubie jako gracza i znam twój styl gry, ale twoje zachowanie wczorajsze mnie rozwaliło na łopatki.

_________________
Jedni, tacy jak ja, rodzą się idiotami. Inni, a jest ich większość, stają się coraz głupsi z wiekiem
Forrest Gump

Ten, kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka
Andrzej Majewski

jebać, karać, nie wyróżniać.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 7:18 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Nie znasz mojego stylu gry moge grac na wiele sposobów , moge tak grac ze bedziesz wierzyć ze naprawde gram na wh tamto ty było zwykłe walenie na pałe po scianach (walilem za rogu bo wiedzalem ze tam jest gosciu mam jeszcze sprawne słuchawki zaden gosc z wh nie wali po scianie jak wie ze gdzie gosc idzie ty jako admin powinieneś rozrozniac co i jak .

Wczoraj sobie robilem zarty , bo była straszna nuda serwerze , az mialem zgona ja grałem , wiec postanowilem pozartowac i byłem pewien ze turbo zawoła cie jak uzna ze mam wh to było pewne i czekałem co sie stanie ale nie wziąłem pod uwage tego ze wywali bład przy sprawdzaniu mojego guida i wynikło co wynikło.

Co do twojego brata czasami dziwnie gra ale nie mam narazie dowodów moze mi sie wydaje ze ma to co mysle.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 10:09 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 07, 2008 3:33 pm
Posty: 835
Lokalizacja: Kościan
Gadu-Gadu: 3952446
nie znam sprawy, ale jeśli chodzi o "długość" śledzenia gracza to nie ma to znaczenia. Każdy, a przynajmniej większość adminów umie, (powinna umieć) określić sprawę jasno po 2-3 akcjach. Jeśli faktycznie byłby używany jakiś niedozwolony program to bez zastanowienia się leci ban. To jest jakby odruch. Tyle ode mnie.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 11:04 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 06, 2012 6:45 pm
Posty: 290
Lokalizacja: Zduńska Wola
Gadu-Gadu: 38391766
GHOST1989 napisał(a):
(walilem za rogu bo wiedzalem ze tam jest gosciu mam jeszcze sprawne słuchawki zaden gosc z wh nie wali po scianie jak wie ze gdzie gosc idzie ty jako admin powinieneś rozrozniac co i jak .


Co do walenia za rogu to wyglądało jak byś się dopiero uczył grać na wh bo większość niedoświadczonych graczy z wh tak robią. A dobre słuchawki są dobrym atutem, ale sądzę że na kucka jak ktoś idzie(po żadnych krzakach) to go i tak nie usłyszysz a ty potrafiłeś wycelować centralnie w banie(fart skill możesz to nazwać jak tylko chcesz, nawet dar od Boga)

Teraz Berr wychodzi na to że ja jestem ten zły bo dostałeś 2xperma o demnie. Powinieneś się zastanowić czy jak pełnisz funkcję Admina to powinieneś robić sobie jaja z innych graczy ceną servera. Bo na burg było 6 lub 7 graczy a jak zacząłeś swoje"przedstawienie" to zostałeś ty ja i turbo, później wbił jakiś gościu. Więc nie wiem czy twoje robienie sobie jaj jest ok.

_________________
Jedni, tacy jak ja, rodzą się idiotami. Inni, a jest ich większość, stają się coraz głupsi z wiekiem
Forrest Gump

Ten, kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka
Andrzej Majewski

jebać, karać, nie wyróżniać.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 11:48 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD

Dołączył(a): So lis 28, 2009 12:34 am
Posty: 17
ber ale ty ściemę walisz bylem z tobą w drużynie a jak mnie zabili to widzialem jak grasz po pierwsze nie wiedzialem ze to ty a jak gosciu strzela po scianach i skanuje i nagle mu gosciu wchodzi to troche dziwne nie tylko ja mowilem ze grasz na wh inni gracze tez. a co do mojego brata jak widze że gosiu ma wh albo aim a na delcie nie ma admina to do niego dzwonie niz jakis leb rozwali cala gre. Wczoraj gralem z drico na jakims dm i mowile zeby isc na delte to rozkrecimy a ty jako admin tak sie zachowujesz to współczuje. a co do wh to miales next razem krece demko. i ogolnie jako admin zachowałeś sie załośnie według mnie jak masz tak sie odzywac do graczy.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: So lis 24, 2012 12:09 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Moze i masz racje co do zartów lubie sobie czasem pozartowac ale moze przesadziłem , ale od samego poczatku pisałem ze nie mam nic do ciebie w zwiazku z dostaniem tych 2 permów wiec nie wiem czemu ciągle o tym piszesz.

Co do samego wh jestem juz raczej za stary na gre z wh pozatym gram juz blisko 6 lat w cod2 i jakos przez te 6 lat nie miałem pragnienia zostac pro graczem z wh , tak umiem grac i nie potrzeba mi wspomagaczy -_- nigdy nie miałem bana za wh na zadnym serwerze no moze tylko raz na sd jak sobie robilem dowcipy ze wpisje zmysloną komende na wh kiedy admienm był jeszcze polish soldier no i teraz.

Po co miał bym miec wh ? po 1 mam status admina a po 2 jak gram na sd to nawet sie nie staram by wiec dobry wynik , szczerze to mam wyje.. na staty nie wale reconnectów jak mam staty na minusie , pisałes ze wiesz jak gram a jednak wątpisz w to czy gram czysto no chyba ze miałes te wątpliwosci wczesniej ale to twoja sprawa.

Jak ktos ma cos do dodania niech pisze smiało moze nawet turbo cos od siebie doda wkoncu był w czasie zartu na serwerze.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: So lis 24, 2012 12:28 am 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Turbodynomen napisał(a):
ber ale ty ściemę walisz bylem z tobą w drużynie a jak mnie zabili to widzialem jak grasz po pierwsze nie wiedzialem ze to ty a jak gosciu strzela po scianach i skanuje i nagle mu gosciu wchodzi to troche dziwne nie tylko ja mowilem ze grasz na wh inni gracze tez. a co do mojego brata jak widze że gosiu ma wh albo aim a na delcie nie ma admina to do niego dzwonie niz jakis leb rozwali cala gre. Wczoraj gralem z drico na jakims dm i mowile zeby isc na delte to rozkrecimy a ty jako admin tak sie zachowujesz to współczuje. a co do wh to miales next razem krece demko. i ogolnie jako admin zachowałeś sie załośnie według mnie jak masz tak sie odzywac do graczy.


Pomysl troche czy jak bym miał naprawde wh to był wchodził po dwurkotynym zbanowaniu i odbanowaniu znowu na serwer, pisał bym ten temat , pisał bym ci ze bys napisal skarge ze grałem na serio z wh albo proponował wejscie na uac co zrobiłem ?
jak bym grał na swoim nicku to bys pewnie nic nie powiedział bo bys pomyslał ze se robie jaja no chyba ze urodziles sie woczoraj i walenie z broni po scianach uwarzasz za jawne granie na wh.

Jak odzywalem sie do graczy obrazalem ich jakos bo nie przypominam sobie jak masz takowego screena to wstaw go.
Co do obowiazkow adm to chyba wypełniam je w miare dobrze jak chcesz mozesz skaładac skarge na mnie i sobie krecic demko jak gram a jak chcesz to specialnie dla ciebie bede grał z włączonym uacem3 .


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: So lis 24, 2012 8:40 pm 
Offline
16. Pułkownik
16. Pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 28, 2009 5:43 pm
Posty: 1349
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0
GHOST1989 napisał(a):
ps:berr gra lepiej ok kamyka pokroc.

Myślę, że ban słuszny i powinien zostać :lol: :lol:

_________________
"Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa"
gg:17651450
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: N gru 02, 2012 8:48 am 
Offline
HeadAdmin
HeadAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 15, 2008 12:08 pm
Posty: 3158
Lokalizacja: Lublin
Gadu-Gadu: 0
Kamien napisał(a):
GHOST1989 napisał(a):
ps:berr gra lepiej ok kamyka pokroc.

Myślę, że ban słuszny i powinien zostać :lol: :lol:

Hee a co innego możesz napisać?

_________________
Administracja Delta-Serv.pl
Kontakt: https://aljandor.ovh/kontakt/?logdelta=1

PW z prośbami o unbana ignoruję.


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: N gru 02, 2012 1:54 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 18, 2010 5:40 pm
Posty: 334
Gadu-Gadu: 0
Nie chciało mi się czytać całego tego syfu, ale nie od dziś wiemy że Berr nie jest normalnym człowiekiem i z tego świadomością przyjeliśmy go na admina.. dobra nie znam sprawy serwus.



Ps. Berr, Święty mikołaj nie istnieje. Teraz gnij za kare!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: N gru 02, 2012 2:53 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 09, 2010 12:39 am
Posty: 344
Gadu-Gadu: 0
Dzieki rahim za te pare słów prawdy, ale staram sie byc w miare normalny .... nie zabieraj mi tego .... wiesz jak ciezko mi udawac zdrowego na umysle .... i jeszcze ten koniec swiata który ma nastąpic 21 grudnia a 2 dni wczesniej mam urodziny .... nie chce umierac jestem jeszcze taki młody :crybaby:


Góra
 Zobacz profil
     
 
 Tytuł: Re: bErrAsMUs WH (scan) 2012-11-22
PostNapisane: N gru 02, 2012 3:52 pm 
Offline
Admin CoD
Admin CoD
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 18, 2010 5:40 pm
Posty: 334
Gadu-Gadu: 0
i tak wszyscy umrzemy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil
     
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

 


Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB || © Delta-Serv 2008-2024
Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Polityka Prywatności || kontakt z wydawcą || ISS Tracker